сила технічної охорони кратос

Від простих та економних рішень до складних проектів зі штучним інтелектом розпізнавання подій.

докладніше про акцію
 1. Використовуємо лише перевірене сертифіковане обладнання та впроваджуємо останні технологічні новинки для ваших систем безпеки
 2. Модернізуємо ваше обладнання та інтегруємо нові функції у вже встановлені системи охорони та відеоспостереження
 3. Супроводжуємо монтаж проектною документацією

СИГНАЛІЗАЦІЯ І КНОПКА ТРИВОГИ

Захистіть Ваш будинок чи бізнес-об’єкт від незаконного проникнення – охоронне обладнання контролює всі входи й виходи з приміщення та фіксує рух усередині.

При спрацюванні датчика або натисканні кнопки тривоги група охорони буде у Вас на об’єкті вже за 5 хвилин.

СИГНАЛІЗАЦІЯ І КНОПКА ТРИВОГИ
 1. Сучасне сертифіковане обладнання.
 2. Бездротові та дротові системи охорони.
 3. Захист від побутових загроз: витік води, газу, задимлення.
 4. Складні інтеграції із системами відео та контролю доступу.
 5. Нестандартні рішення: вуличні датчики, бар’єри, невидимі «штори».
КРАТОС – це
 • 40 груп швидкого реагування;
 • 5-7 хв. – середній час прибуття на тривогу;
 • 24/7 технічна підтримка;
 • 30 хв. займає монтаж системи охорони;
 • 2 сек. потрібно датчику, щоби помітити злодія.
замовити сигналізацію
Ознайомтеся з вигідними пропозиціями на установку сигналізації

СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Системи відеокамер дозволяють контролювати те, що відбувається, і підвищує ступінь безпеки на Вашому об’єкті.

КРАТОС пропонує рішення від найпростіших і бюджетних варіантів спостереження за сходовою кліткою перед квартирою до складних проектів відеоспостереження на заводах і виробничих площах

СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

 1. Переглядайте відео онлайн або з архіву з будь-якої точки світу, де є інтернет.
 2. Використовуйте «розумні» функції для автоматичного аналізу відеоархіву та пошуку деталей.
 3. Інтегруйте відеокамери у систему безпеки.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Пристрої для доступу на об’єкт або окремі приміщення в автоматичному режимі перешкоджають несанкціонованим відвідуванням. Це можуть бути домофони, зчитувачі карток та електронних ключів, турнікети і навіть пристрої доступу за відбитком пальців або сітківкою ока.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

 1. Надавайте доступ до приміщень певним співробітникам, у певний час.
 2. Ведіть облік робочого часу.
 3. Інтегруйте системи контролю доступу із системою безпеки для посилення функцій контролю.
СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Для приватних клієнтів «КРАТОС» пропонує різні варіанти домофонних систем:

 1. Робіть запис усіх, хто приходив до Вас додому, поки Ви були відсутні.
 2. Відповідайте на дзвінок, навіть якщо ви перебуваєте в іншій країні, імітуючи присутність вдома.
ШОУ-РУМ систем безпеки

Завітайте до першого в Харкові ШОУ-РУМ систем безпеки.

Подивіться, як виглядає та працює система охорони, до покупки!

У шоу-румі ви можете порівняти різне обладнання, оцінити простоту користування і дізнатися відповіді на всі запитання.

Залишити заявку
ШОУ-РУМ систем безпеки
замовити сигналізацію
Дізнайтеся більше про сигналізацію та системи відеоспостереження на нашому другому сайті.
перейти на сайт
Кратос
Охорона
у Харкові

Послуги технічної охорони в Харкові

Група охоронних компаній «Кратос» надає послуги пультової охорони та встановлення охоронної сигналізації в Харкові та області. Охоронна сигналізація для будинку, квартири та інших приміщень від компанії «Кратос» протягом багатьох років показує свою високу ефективність. Ми використовуємо найкращі технічні рішення, а власний штат оперативних груп дозволяє за лічені хвилини прибути на місце сигналізації. Комплексні послуги технічної охорони можуть включати встановлення датчиків руху, кнопки тривоги, відеоспостереження, систем контролю доступу. Устаткування може бути дротовим і бездротовим.

Ми не просто встановлюємо сигналізацію, а ретельно аналізуємо потенційні загрози й вразливі місця для об’єкта охорони та пропонуємо Вам найсучасніші технічні рішення для забезпечення охорони.

Технічна охорона – пультова охорона об’єктів

Пультова охорона – це комплекс забезпечення захисту та безпеки майна й людей на об’єктах.

На сьогоднішній день пультова охорона залишається одним із найефективніших способів забезпечення безпеки квартири, будинку, офісу та інших об’єктів.

Комплекс складається з технічного обладнання, встановленого на об’єкті, що охороняється, пульта централізованого спостереження і груп швидкого реагування (ГШР).

Особливості та принцип роботи технічних засобів і систем охорони

Мета роботи системи – запобігання ситуаціям, які ставлять під загрозу безпеку об’єкта. Серед них спроби несанкціонованого проникнення з боку зловмисників через вікна, двері, у деяких випадках навіть через пролом стіни.

Основою технічних засобів охорони є датчики, які передають сигнал щодо порушення системи безпеки. Датчики можуть бути магнітоконтакними, зазвичай встановлюються на двері та вікна і реагують на розрив з’єднання в момент відкриття. Акустичні датчики реагують на шумові зміни, об’ємні – фіксують рух об’єктів, а вібраційні – на спроби свердління чи пролому стін.

Правильний підбір і встановлення обладнання є запорукою успішної технічної охорони. При несанкціонованому проникненні сторонніх на об’єкт, що охороняється, сигнал від датчиків передається на пульт спостереження. Далі фахівці «Кратос» оперативно обробляють інформацію та спрямовують на об’єкт групу швидкого реагування, яка оснащена спецзасобами для оперативного реагування на ситуацію.

Вигоди та переваги технічної охорони

Клієнти приватної фірми «Кратос», які замовили охоронну сигналізацію в Харкові, зможуть скористатися такими перевагами:

 1. Надійність.

Ми використовуємо лише перевірене обладнання провідних виробників, яке прослужить багато років і яке повністю відповідає стандартам якості та функціональності.

 1. Доступність.

Ми розуміємо, наскільки важлива безпека сьогодні, тому підтримуємо ціни на послуги пультової охорони на максимально демократичному рівні, незважаючи на зростання вартості обладнання та моніторингу об’єкта охорони.

 1. Матеріальна відповідальність.

«Кратос» несе матеріальну відповідальність за договором охорони Вашого майна. Звичайно, ми максимально зацікавлені зробити послуги охорони максимально якісними та оперативними.

 1. Швидке реагування.

Середній час прибуття ГШР на об’єкт становить 5-7 хвилин.

 1. Новий автопарк і технічна база.

«Кратос» постійно оновлює автопарк, стежить за станом автомобілів груп швидкого реагування, а всі фахівці оснащені новітніми засобами зв’язку та засобами захисту.

 1. Статистика

За статистикою квартири й будинки, оснащені пультовою сигналізацією, набагато рідше піддаються спробам пограбування чи проникнення.

Що входить у послугу технічної охорони

До послуги технічної охорони від «Кратос» відноситься встановлення охоронної сигналізації та реагування на її спрацювання, а також монтаж відеоспостереження та систем контролю та управління доступом (СКУД).

Бути клієнтом компанії «Кратос» означає щодня отримувати надійний сервіс. Щоби створити комфортні умови співпраці, наші розробники створили «Особистий кабінет» клієнта на сайті «Кратос». Завдяки цьому простому сервісу ви можете з будь-якої точки світу подивитися історію подій зі зняття та постановки сигналізації квартири, будинку, офісу або іншого об’єкта, що охороняється. Тут також можна поповнити баланс рахунку та керувати послугами.

Власні групи швидкого реагування «Кратос» і партнерська мережа дають можливість завжди мати у своєму розпорядженні вільні групи у всіх частинах міста. Таким чином, допомога на об’єкт прибуде вчасно, в найкоротший строк незалежно від дорожньої ситуації, погоди та місцезнаходження об’єкта. Час прибуття охорони на місце становить лише від 3 до 7 хвилин.

Охоронні системи «Кратос» – це гарант вашого спокою та безпеки.

Встановлення охоронної сигналізації

Монтаж охоронної сигналізації – одна з основних послуг компанії «Кратос». З професійними монтажниками установка сигналізації займає від 30 хвилин до 3 годин, у будь-який зручний для Вас час.

Підключення охоронної сигналізації здійснюється з урахуванням особливостей об’єкта, акуратно та без пошкоджень ремонту, а технічні працівники «Кратос» терпляче дадуть відповіді на будь-які запитання про охоронні системи, навчать користуватися нею та пояснять весь процес. У разі виникнення додаткових запитань клієнтська підтримка оперативно відповість 24/7 та надасть необхідну допомогу.

Оператор пульта охорони приймає тривожні сигнали у будь-який час доби. Швидкість і чіткість реагування на момент загрози безпеці клієнтів — одне із основних процесів організації пультового спостереження.

Безпека і комфорт клієнтів — головний пріоритет у нашій діяльності, саме тому у будь-який час доби ми відкриті для консультацій з будь-яких запитань, що Вас цікавлять.

Монтаж охоронного відеоспостереження

Що стосується відеоспостереження, після його монтажу та встановлення ви зможете в режимі реального часу спостерігати за об’єктом, крім того, можна організувати зберігання архівного відео для перегляду у зручний час та з будь-якої точки земної кулі. Відеоспостереження може бути організоване як усередині об’єкта, так і для моніторингу зовнішнього периметра, під’їзду, прибудинкової території.

Часті запитання наших клієнтів

Що таке технічна охорона?

Це комплексна система для цілодобового моніторингу підконтрольного об’єкта, яка дозволяє вживати оперативних заходів у разі порушення системи безпеки.

Наскільки надійними є технічні системи охорони?

Ми використовуємо лише перевірені технічні засоби охорони від найкращих виробників. Після підключення система проходить повний контроль і тестування, що дозволяє мінімізувати ймовірність технічних збоїв. На сьогоднішній день технічна охорона вважається одним із найнадійніших способів забезпечення безпеки.

Скільки коштує встановити сигналізацію у квартирі?

Підсумкова ціна залежить від багатьох факторів: особливостей планування та площі, кількості обраних клієнтом датчиків, наявності кнопки тривоги тощо. Залишіть заявку на сайті для безкоштовного індивідуального розрахунку вартості підключення сигналізації в Харкові або зв’яжіться з нами за телефоном (067) 690-57-97

Де можна встановлювати охоронне відеоспостереження?

Монтаж відеоспостереження здійснюють у житлових будинках, квартирах, під’їздах, магазинах, офісах, складах, підприємствах та інших об’єктах.

замовити технічну охорону