Охорона житлових комплексів

Охорона житлових комплексів

Охорона житлового комплексу складається не з консьєржа на вході, а побудована на системній роботі між командою.

Охоронці Кратос – надійні захисники. Їхні завдання: охороняти територію ЖК, не впускати сторонніх, стежити за порядком та цілодобово патрулювати прибудинкову територію.
Організуємо контрольно-пропускний пункт і сформуємо команду для денної та нічної зміни.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона житлових комплексів

Фізична охорона житлових комплексів у Харкові

Дотримання порядку у багатоквартирних будинках та захист майна у квартирах мешканців – заходи, які можливо забезпечити виключно шляхом залучення фізичної охорони. Агентство «Кратос» розробить для вашого ЖК оптимальний план охорони – просто зв'яжіться з нашими фахівцями.

Комплексний підхід до безпеки ЖК

Забезпечення контрольно-пропускного режиму. Потенційну небезпеку для мешканців ЖК становлять «випадкові» люди, які заїжджають на територію. Щоб запобігти можливим проблемам, ми пропонуємо створення стаціонарного посту — КПП. Через нього пропускаються мешканці або особи, чиє відвідування було санкціоноване мешканцями.

Забезпечення порядку біля. Охорона ЖК неодмінно передбачає запобігання будь-яким потенційно небезпечним діям на його території. До них, наприклад, належать:

  • вуличні бійки;
  • спілкування незнайомих дорослих з дітьми, що перебувають на дитячих майданчиках;
  • перебування людей у ​​стані сп'яніння;
  • будь-яку агресивну поведінку:
  • спроби проникнення у під'їзди, квартири, автомобілі мешканців

Таким чином, охорона житлового комплексу гарантує, що будь-яка людина, що проживає в ЖК, буде почуватися в безпеці.

Спостереження за територією через камери відеоспостереження. Щоб усі ділянки були під контролем, по периметру будівель та на майданчиках можуть бути встановлені відеокамери. Відео із них цілодобово моніториться охороною ЖК. При виявленні підозрілої активності приймаються адекватні дії.

Постійне патрулювання території. Щоб швидко реагувати на те, що відбувається, фізична охорона житлових комплексів передбачає регулярний обхід периметра. Це дозволяє майже миттєво запобігати можливим порушенням.

Виявлення слабких місць у безпеці. Кожен ЖК є унікальним, і стандартні методи контролю закривають лише основні проблеми. З метою встановлення максимальної безпеки співробітники охоронного агентства постійно аналізують обстановку та пропонують варіанти покращення захисту.

Специфіка фізичної охорони житлових комплексів

Охорона житлових комплексів у Харкові передбачає проведення комплексу заходів, що у сукупності запобігають проникненню небажаних осіб на територію житлового комплексу, будь-які протиправні дії на довіреній території.

Основна складність - налагодження взаємодії з мешканцями. Це обов'язкова умова для забезпечення надійного контрольно-пропускного режиму.

Ще одна важлива особливість – правильний підбір персоналу. У разі охорони ЖК охоронцям доводиться щодня працювати з людьми. Отже, працівники мають бути не лише професіоналами у забезпеченні захисту території, а й мати достатній рівень комунікабельності.

Замовити фізичну охорону ЖК в Харкові

Якщо вам потрібна охорона ЖК у Харкові, звертайтесь до агентства «Кратос». Ми:

  • ретельно відбираємо персонал;
  • екіпіруємо співробітників найкращими засобами зв'язку та захисту;
  • надійно зберігаємо таємниці;
  • працюємо максимально відкрито та прозоро.

Щоб замовити охорону ЖК у Харкові, звертайтесь до агентства «Кратос», залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Часті запитання наших клієнтів:

Які заходи охоплює охорона житлового комплексу?

Ми забезпечуємо комплексний захист мешканців ЖК та їхнього майна. Надається як безпосередньо фізична охорона, і встановлення спеціальних технічних засобів, необхідні захисту території.

Які засоби захисту мають охорона?

Наші співробітники екіпіровані травматичною зброєю, гумовими палицями, раціями із захищеним каналом зв'язку.

Як швидко ви зможете взяти ЖК під охорону?

Те, як швидко буде забезпечено захист комплексу, залежить від розмірів ЖК. У середньому підготовчі заходи тривають від кількох днів до двох тижнів.

замовити технічну охорону