Охорона будівельних об'єктів

Охорона будівельних об'єктів

Будівельні об'єкти - самостійні та вразливі території, на яких знаходиться техніка та будматеріали. Бувають без огородження або закриті парканом «для галочки».

Формуємо команду захисників для будівельного об'єкту. Запобігають крадіжкам та захищають матеріальні цінності клієнта. Охоронці Кратос відповідають за безпеку будтехніки та контролюють дії персоналу.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

Автомийка Ready.Steady.
Go
докладніше
Реконструкція історичної будівлі
докладніше
Будівництво
у будинку проектів
докладніше
обговорити з експертом
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
у вас є питання?
Охорона будівельних об'єктів

Охорона об'єктів будівництва у Харкові

Одним із найбільш уразливих у плані охорони об'єктів є будмайданчик. Це приваблива територія, де є велика кількість дорогих матеріалів, інструментів та обладнання, інших матеріально-технічних цінностей. Звернувшись до компанії «Кратос», можна убезпечити підприємство від крадіжок будівельної техніки та матеріалів, вандалізму, безконтрольного прояву аварійних ситуацій. Ми працюємо в Харкові та по області, надаємо захист об'єктам комерційної та житлової нерухомості, що будуються, при будівництві заводів і підприємств.

Специфіка охорони будівництв

Будівельний майданчик має низку особливостей:

  • Непідготовлена ​​територія із спеціальною технікою, будматеріалами та іншим майном.
  • Слабка огорожа – бетонні плити у висоту до 2-х метрів, але частіше – огорожа з листів профнастилу, дерева.
  • Недостатня освітленість ділянки. Власники використовують переносні прожектори, які ставлять у кількох частинах території, що ускладнює охорону будівельних об'єктів.
  • Багато будівельного сміття, залишків матеріалів, що значно ускладнює патрулювання.

При цьому режим охорони будмайданчиків змінюється в залежності від стадії будівництва. На початковому етапі достатньо одного охоронця, який стежитиме за безпекою спецтехніки. На проміжному етапі необхідний контроль за збереженням будівельного матеріалу, особистих речей будівельників, інструментів, тому в ідеалі кількість охоронців збільшується, виконується огляд осіб та транспорту, які в'їжджають та залишають об'єкт.

На завершальному етапі фізична охорона будмайданчиків потребує повноцінного стаціонарного КПП, а також регулярного мобільного патрулювання території будівництва. Перевагою для системи безпеки будмайданчика також буде наявність спеціальних технічних засобів для огляду транспорту, що виїжджає та виїжджає. Залежно від кожної стадії, кількості необхідних охоронців та площі об'єкта буде змінюватись і ціна охорони будівельного майданчика.

Організація охорони будівельних об'єктів

«Кратос» пропонує послуги з охорони на будівництво в Харкові. Ми організуємо фізичну охорону, моніторинг відеоспостереження та патрулювання території.

Пропонуємо такі рішення для забезпечення безпеки на будівництві:

  • Устаткування охоронних постів.
  • Монтаж систем стеження, відеоспостереження.
  • КПП на в'їзді на об'єкт, огляд транспорту.
  • Розпізнавальні знаки, таблички по периметру, що вказують на те, що будівельний об'єкт знаходиться під охороною.
  • Цілодобове патрулювання території.
  • Фейс-контроль персоналу та припинення спроб проникнення на майданчик небажаних осіб.

Розробка плану охорони будівельних майданчиків

Перед підписанням договору ми ведемо моніторинг об'єкта. На практиці саме на цьому етапі стають зрозумілі індивідуальні побажання клієнта. До завдань перевірки входитиме вивчення специфіки майданчика, території, огородження, освітлення та інших факторів.

Аналіз допомагає виявити слабкі місця, знайти загрозу безпеці всього об'єкта. У результаті будуть надані рекомендації щодо їх усунення. Після цього наша компанія складає попередній план з охорони зони будівництва, який ми погоджуємо з клієнтом.

Фізична охорона будмайданчиків у Харкові

Оскільки охорона будівельних об'єктів у Харкові неможлива виключно технічними засобами, ми пропонуємо якісну фізичну охорону будмайданчика, інструментів та обладнання.

Наші співробітники перевіряють довірену зону, швидко вирішують проблеми у разі НП, оцінюють потребу у виклику оперативної групи, фіксують транспорт осіб, які переміщаються та залишають периметр. Щоб замовити охорону будівництва, достатньо набрати нас по телефону або заповнити форму на сайті.

Часті запитання наших клієнтів:

Яка ціна на охорону будмайданчика?

Стоимость зависит от этапа стройки, площади охраняемой территории, средств технической охраны, которые уже используются, количества задействованных охранников и их графика работы.

Які складності забезпечення охорони будівництва?

Відкрита територія, велика кількість будматеріалів та спецтехніки, слабка огорожа території, недостатнє освітлення в нічний час, захаращеність технікою, матеріалами та будівельним сміттям, що ускладнює патрулювання.

Як замовити охорону будівництва в компанії «Кратос»?

Залишити заявку на сайті або за телефоном. За підсумками огляду об'єкта менеджер розробить та запропонує оптимальний варіант для охорони будмайданчика.

замовити технічну охорону