Охорона медичних комплексів

Охорона медичних комплексів

Охороняємо майно там, де зберігають здоров'я.

Запобігаємо крадіжкам, не ліцензійному продажу продукції та безмежному проходу на території лікарні.

Охоронці патрулюють території вдень та вночі, контролюють кожен корпус на території об'єкта. Для посилення охорони організуємо контрольно-пропускний пункт та систему доступу СКУД.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

Лікарня Ситенко
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона медичних комплексів

Фізична охорона медичних закладів у Харкові

Об'єктам охорони здоров'я з високою прохідністю та відвідуваністю, серед яких можна виділити лабораторії, аптеки, клініки, стоматології та медичні комплекси, рекомендовано послугу фізичної охорони. Справа не тільки в наявності дорогих лікарських препаратів та обладнання, а й у необхідності запобігання та ліквідації конфліктних ситуацій, контролю відвідувачів та захисту персоналу.

Специфіка фізичної охорони приватних клінік

Організація безпеки приватних медичних установ має особливості. Оскільки такі об'єкти найчастіше характеризуються наявністю чіткого графіка роботи, вони мають бути під охороною як у робочий, і у неробочий час. За потреби охорона клініки може здійснюватися цілодобово. Усі нюанси надання послуг обговорюються із замовником в індивідуальному порядку на етапі укладання договору. Також важливо заздалегідь визначити, в якому форматі передбачається охорона, чи обладнатимуться стаціонарні пости, скільки охоронців буде потрібно. Це залежить від площі території, що охороняється, зон, де необхідна підвищена увага, можливих загроз та інших факторів.

Комплекс заходів для охорони клінік, лікарень та поліклінік

Важливо наголосити на необхідності застосування комплексних заходів для охорони медичних комплексів. Так, наявність передових технічних засобів разом із підготовленою фізичною охороною лікарень забезпечать найкращий результат. Для надійної охорони слід застосовувати ефективні заходи фізичного захисту:

  • організація контрольно-пропускних пунктів, за допомогою яких здійснюється пропускний режим;
  • наявність постів охорони задля забезпечення правопорядку;
  • мобільний патруль, який контролює безпеку території;
  • охорона майна, цінних медикаментів та документації;
  • супровід пацієнтів (у ряді випадків).

Додатково можуть застосовуватись режимні та технічні охоронні методи. Останні припускають контроль переміщення транспорту по ділянці, пересування медперсоналу, відвідувань пацієнтів, внесення та винесення цінного майна.

Професійна охорона медичних комплексів у Харкові

Професійний охоронець може бути озброєним та неозброєним. У першому випадку його арсенал представлений службовою травматичною зброєю, у другому – кийком. Є вимоги до зовнішнього вигляду: охоронець може бути одягнений як у класичний діловий костюм, так і типову форму. Фізична охорона медустанов здійснюється у двох напрямках:

  • Оперативне – гранично швидке припинення протиправних дій, оперативне реагування на загрози, що виникли.
  • Превентивне – фейс-контроль відвідувачів, запобігання потенційним протиправним діям.

Загрози бувають типовими, коли на об'єкт проникають треті особи, які мають на меті розкрадання майна, фармацевтичних препаратів, обладнання. До специфічних загроз належать: розголошення даних про пацієнтів, промисловий шпигунство тощо. Використання комплексної охорони медустанов у Харкові дозволяє значно знизити ймовірність подібних ризиків.

Часті запитання наших клієнтів:

Які можуть бути загрози у медичних закладах?

Медичні установи схильні до тих же загроз, що й інші об'єкти охорони: конфліктним ситуаціям, нападам на персонал, спробам розкрадання. Крім цього, існують специфічні загрози у вигляді неадекватної поведінки пацієнтів та їх родичів, винесення чи внесення на територію мед. центру заборонених предметів, спроб винесення з території специфічних медичних препаратів та документації.

Чи проводиться обстеження території клініки перед взяттям під охорону?

Реалізації охоронних заходів обов'язково має передувати вивчення території. При великій загальній площі може знадобитися обладнання стаціонарних постів, навантаження маршрутів для мобільних патрулів.

Яка вартість охорони медустанов у Харкові?

На послуги охорони медичних комплексів ціна договірна. Вона встановлюється з урахуванням розмірів території, кількості та обов'язків охоронців, інтенсивності потоку відвідувачів та режиму роботи.

замовити технічну охорону