Охорона кафе та ресторанів, готелів

Охорона кафе та ресторанів, готелів

Охороняємо майно кафе та ресторанів, щоб ті не втрачали прибутку, а заробляли.

Охоронці Кратос контролюють порядок на території об'єкта охорони: виводять бурхливих відвідувачів, доглядають дії персоналу, викривають «забудькуватих» заплатити.

В екстреному випадку охоронці викликають поліцію.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію: площу, розташування, планування. Аналізуємо графік роботи об'єкта охорони, кількість співробітників та відвідувачів. Після перевірки складаємо акт обстеження. Формуємо програму захисту об'єкта та приступаємо до роботи.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

ПРОБКА resto & music hall
докладніше
Villa Four Rooms & ЧЕМОDАН
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона кафе та ресторанів, готелів

 

Охорона кафе, ресторанів, готелів у Харкові

Успіх бізнесу у сфері громадського харчування залежить не тільки від рівня кваліфікації кухарів, офіціантів та затишного інтер'єру. Гості повинні відчувати себе у безпеці під час відвідування закладу та проживання в готелі. В обов'язковому порядку будуть потрібні послуги охорони готелю для того, щоб забезпечити захист відвідувачам, відвідувачам. Тільки тоді об'єкт користуватиметься бездоганною репутацією та приверне увагу нових клієнтів.

Специфіка охорони кафе та ресторанів

Необхідно діяти комплексно для того, щоб бар, паб чи кав'ярня доставляли винятково приємні емоції гостям. Фізична охорона ресторанів та кафе дозволяє дійсно ефективно вирішувати різноманітні завдання:

 • Забезпечується збереження обладнання та меблів, матеріальних цінностей, розміщених у закладі.
 • Здійснюється постійний контроль у встановленому режимі за відвідувачами приміщення, а за потреби і за персоналом.
 • Треба пам'ятати про те, що фізична охорона кафе має контролювати зону паркування, прибуття гостей. Периметр має бути повністю безпечним для людей, які прибули до місця розташування закладу.
 • Фахівці охорони можуть брати на себе обов'язки, пов'язані із запобіганням правопорушенням за погодженням з власниками бізнесу.

Фізична охорона кафе та ресторанів

Треба наголосити, що робота в такій тонкій сфері вимагає від охоронців витримки, уміння швидкого реагування, достатньої комунікабельності та прийняття самостійних рішень у низці обставин. Зупинимо увагу на широкому спектрі завдань:

 • Однією з основних проблем, здатних завдати дискомфорту, вважається ризик виникнення конфліктів між відвідувачами та персоналом. Охорона ресторану має на стадії зародження конфліктної обстановки забезпечити її розрядку, застосовувати психологічні прийоми погашення конфлікту.
 • У багатьох закладах, де введено дрес-код та фейс-контроль, охорона забезпечує дотримання приписів щодо пропускного режиму.
 • Є сенс замовити охорону в ресторан у тому випадку, коли власник хоче убезпечити касовий апарат, кошти, бухгалтерські документи.
 • Нерідко на фізичну охорону ресторанів покладають відповідальність за дотримання графіком роботи. Необхідно коректно, ввічливо, але наполегливо просити залишити місце дозвілля затриманих гостей.
 • Послуга охорони кафе включає забезпечення безпеки персоналу. Ця проблематика особливо актуальна в місцях з великою кількістю гостей, що часто змінюються.

Основні цілі охорони готелів

 На території готельних комплексів фізична охорона вже стала нормальним явищем та не викликає дискомфорту гостей, а навпаки підвищує почуття безпеки та сприяє зростанню репутації готелю. Найчастіше охорона розміщується у зоні ресепшн, у спортивному клубі, у зоні паркування. Якщо у готелі функціонує казино чи ресторан, то наявність фізичної охорони у таких зонах є обов'язковою.

Охоронці «Кратос» мають досвід, пройшли спеціальну підготовку, а їхня фізична форма справляє на гостей готелю сприятливе враження. Торкнемося докладніше завдань, які вирішуються в процесі роботи:

 • Фізичною охороною готелів забезпечується безпека людей, що знаходяться усередині будівель та на прилеглій території.
 • Продумані заходи дозволяють уникнути несанкціонованого проникнення сторонніх осіб у зону, що охороняється.
 • Здійснюється охорона ресторанів, номерів та прилеглих ділянок відпочинку гостей комплексу, парковок та допоміжних приміщень. У кожному конкретному випадку індивідуально обумовлюються обов'язки та алгоритми дій охоронців.
 • Забезпечується збереження матеріальних цінностей готелю, транспортних засобів та майна гостей.
 • Фахівцями надається кваліфікована підтримка персоналу готелю та відвідувачам у разі виникнення різноманітних нестандартних ситуацій.

Переваги співробітництва з агентством охорони Кратос

Компанія «Кратос» давно працює у сегменті HORECA. За час роботи ми розробили та впровадили сотні індивідуальних планів охорони готелів, ресторанів, кафе, які довели свою ефективність. Якісна охорона ресторанів та готельних комплексів дозволяє нашим клієнтам у Харкові досягти успіху в такому непростому бізнесі, адже ми гарантуємо ретельний відбір персоналу та повну конфіденційність.

Часті запитання наших клієнтів:

Яка ціна на охорону кафе?

Залежно від специфіки закладу, його розмірів, пропускної спроможності, кількості необхідних охоронців та їхнього графіка формується індивідуальна для кожного об'єкта вартість.

Як замовити охорону в ресторан?

Достатньо зв'язатися з менеджерами «Кратос» та домовитися про виїзд спеціаліста на об'єкт для аналізу та підготовки оптимальної пропозиції.

Який комплекс охоронних заходів щодо охорони готелів?

Доведено ефективність одночасного використання технічних засобів та фізичної охорони готелів. До кожного об'єкта розробляється індивідуальний комплекс заходів.

замовити технічну охорону