Охорона приватних будинків

Охорона приватних будинків

Охоронець на території будинку знизить бажання влізти на об'єкт: дилетанти злякаються, а професіонали пошкодують про наміри.

На відміну від часу очікування спец. групи після спрацьованої сигналізації, охоронець моментально реагує, зупиняє злочинця та викликає поліцію.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

Охорона приватного будинку
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона приватних будинків

Фізична охорона приватних будинків у Харкові

Незважаючи на всі досягнення технічних охоронних систем, фізична охорона приватного будинку чи котеджу не втрачає актуальності завдяки високому рівню ефективності та унікальним перевагам. Наявність фізичної охорони суттєво знижує ризик потенційних протиправних дій щодо майна та до мешканців будинку.

Професіоналізм співробітників поряд з наявністю індивідуального захисного спорядження та засобів зв'язку дозволяє забезпечити повну безпеку домоволодіння та території, що охороняється.

Особливості охорони приватного будинку

Переваги нагляду за житлом професіоналом або їхньою групою очевидні:

  • Відлякуючий фактор як превентивний захід. Вже сама присутність охоронця у домоволодінні змушує представників криміналітету обходити будинок.
  • Оперативність. Працівники охоронного агентства, які перебувають на посаді, можуть негайно вжити адекватних заходів, крім цього, співробітники «Кратос» завжди можуть викликати підкріплення у вигляді групи швидкого реагування.
  • Захист як матеріальних цінностей та іншого майна в період відсутності господарів.

Деяких людей бентежить присутність охоронця як сторонньої особи. Проте компанія «Кратос» може гарантувати конфіденційність усієї внутрішньої інформації про роботу з клієнтом навіть після припинення співпраці.

Охорона житлових будинків має свої нюанси. Вона передбачає безпосередньо охорону у приватний будинок та охорону периметру домоволодіння.

Якщо будинок знаходиться в секторі, де межі двору не позначені огорожею через специфіку ландшафтного дизайну, спостереження за територією потребує підвищеної уваги. Охочих незаконно привласнити майно з прибудинкової ділянки або спробувати проникнути на приватну територію в такому разі може виявитися досить багато. Якщо територія має велику загальну площу, розглядається варіант одночасної присутності співробітників на стаціонарному посту та постійного патрулювання.

Компанія «Кратос» пропонує якісні послуги забезпечення фізичної охорони приватного будинку незалежно від його місцезнаходження та віддаленості від міста. Послуги охорони приватного будинку можна замовляти на конкретний термін або на постійній основі.

Специфіка охорони дачі та котеджу

Послуги охорони котеджу або дачі ще більш затребувані. Дача та заміський котедж є місцем відпочинку, а не для проживання. Більшість власники проводять поза дачними ділянками. Але під час відсутності господарів котедж чи дача можуть стати легкою здобиччю злодіїв чи вандалів. Тому без охорони дачі чи котеджу обійтися практично неможливо. Окрім захисту від зловмисників, охоронець може стежити за пожежобезпечністю та загальним порядком на об'єкті.

Часті запитання наших клієнтів:

Яка ціна на послугу охорони житлового будинку?

Вартість залежить від площі території, що охороняється, кількості охоронців та їх режиму роботи. Залишіть заявку на сайті та отримайте безкоштовний індивідуальний розрахунок вартості.

Які заходи охоплює охорона котеджу?

Охорона котеджу в Харкові чи іншому місті передбачає захист житла та майна, що перебуває в ньому, налагодження контрольно-пропускного режиму, патрулювання прибудинкової ділянки, контроль пересування транспортних засобів, своєчасну реакцію на оповіщення сигналізаційної системи (за її наявності).

Як швидко ви можете взяти дачу під охорону?

Строки залежать від складності об'єкта та особливостей організації ефективної роботи з ним. Після спільного із замовником аналізу будинку та території, що охороняється, виявляються найбільш значущі потенційні загрози, складається перелік захисних заходів, підбираються фахівці, складається індивідуальний план і графік робіт.

замовити технічну охорону