Охорона банків та держ.
установ

Охорона банків та держ.<br>установ

Пограбування банку стало класикою оповідання. Завдання охорони — запобігти зламу, крадіжці цінностей і швидко зреагувати в екстреній ситуації.
Для посилення захисту у складі КРАТОС є група швидкого реагування. Працюємо в комплексі з технічною охороною: встановлюємо камери відеоспостереження, сигналізацію та тривожні кнопки.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона банків та держ.
установ

Фізична охорона банків та держустанов у Харкові

Банк – це найнадійніше місце збереження матеріальних цінностей для мільйонів українців. Безсумнівно, банківські установи мають підвищені вимоги до безпеки, тому у банківських відділеннях потрібна присутність фізичної охорони, чітка та злагоджена робота щодо забезпечення безпеки співробітників та клієнтів банку.

Охорона банків у Харкові є одним із основних видів діяльності компанії «Кратос» і ми завжди надаємо оптимальний план для охорони банківського відділення у рамках бюджету клієнта. Всі співробітники, що охороняють банки, навчені миттєво реагувати на потенційні загрози, а також мають високий рівень комунікабельності та знання етикету.

Організація охорони банків

При організації фізичної охорони банку можливе як цілодобове чергування охоронців на об'єкті, так і робота за певним графіком. Для якісної охорони виконується низка підготовчих заходів:

  • Вивчається територія, де розташовується об'єкт: шляхи сполучення, варіанти під'їзду автотранспорту.
  • Проводиться аналіз внутрішньої об'єкту: аварійний вхід/вихід, розташування вікон та дверей, план будівлі;
  • Враховується відстань об'єкта від служб негайного реагування для точного розрахунку часу прибуття ГБР у разі раптового нападу або виникнення небезпечної ситуації;

На основі аналізу розробляється конкретна схема охорони банку. Розраховується необхідна кількість охоронців, графік та розташування постів, враховуються індивідуальні побажання замовника.

Як правило, в обов'язки охоронців входить контроль за порядком в операційній залі, забезпечення безпеки під час інкасаторських операцій, охорона персоналу банківського відділення та забезпечення безпеки майна бака — терміналів, банкоматів та ін.

Жодна система сигналізації ніколи не замінить фізичну охорону банку, адже «жива сила» завжди є основним щитом у разі виникнення пожежі, спроб пограбування, хуліганських дій та інших серйозних ситуацій.

Особливості охорони урядових та державних установ

Багато державних установ мають високу відвідуваність, що робить їх об'єктами підвищеного ризику. Оптимальним методом охорони для такого типу об'єктів є фізична присутність охоронців у закладі. Це не лише дисциплінує відвідувачів, а й дозволяє співробітникам почуватися у більшій безпеці.

При охороні державних установ до базових обов'язків охоронця входить:

  • Контроль відвідувачів, забезпечення порядку у зонах прийому клієнтів;
  • Патрулювання приміщень та території, що відноситься до об'єкта;
  • Охорона працівників установи;
  • Припинення розкрадань майна підприємства.

Звичайно, обов'язки охоронців можуть бути розширені за бажанням клієнта.

За потреби у держ. в установах можуть бути встановлені турнікети, стаціонарні пости охорони та інше технічне оснащення.

Замовити фізичну охорону банку або держустанови в Кратос

Охоронне агентство «Кратос» протягом понад 10 років надає послуги охорони банків та будь-яких інших організацій, у тому числі державної та комунальної власності, використовуючи сучасну технічну базу та ретельно відібраних фахівців.

Штат співробітників складається з професіоналів, які проходять спеціальну підготовку, мають спортивні розряди, експертно звертаються із засобами спецзахисту. Індивідуальні пропозиції для кожного клієнта та суворе дотримання конфіденційності гарантується.

Часті запитання наших клієнтів

Яка вартість послуги з охорони банків?

Вартість залежить від площі об'єкта, кількості охоронців, графіка їхньої роботи та обов'язків. Оптимальна пропозиція формується кожного об'єкта в індивідуальному порядку.

Які заходи вживаються для охорони держустанови?

Співробітники компанії "Кратос" розробляють індивідуальну стратегію захисту кожного підприємства. Найкращі результати показує одночасне застосування фізичної охорони та сучасних технічних засобів.

Чи бере участь компанія Кратос у тендерах на охорону держ. установ?

Так, компанія «Кратос» неодноразово брала участь та вигравала подібні тендери. Зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом, і ми із задоволенням підготуємо тендерну документацію.

замовити технічну охорону