Охорона АПК

Охорона АПК

Охороняємо території та приміщення агропромислових комплексів. Запобігаємо крадіжкам технічного обладнання, продукції, псування природних ресурсів.

Контролюємо дії працівників на агропромислових комплексах: виконання робочого плану, санітарних норм.
Встановлюємо контрольно-пропускний пункт і формуємо команду охоронців.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

«Корпорація «АПК»
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона
агропро-
промислових комплексів

Фізична охорона сільськогосподарських об'єктів у Харкові

З кожним роком все більш затребуваною послугою стає охорона сільськогосподарських підприємств, урожаю та сільськогосподарських угідь. Фізична охорона АПК необхідна для збереження врожаю та спецтехніки, захисту від зловмисників та недоброзичливців. Компанія «Кратос» забезпечує комплексну охорону полів та техніки у Харківській області для підприємств різного масштабу та призначення (ферми, сади, поля, виноградники), тому ми готові забезпечити професійний захист сільгоспугідь на будь-якій стадії робіт.

Особливості охорони сільськогосподарських угідь

Найбільші збитки сільгосп підприємства зазнають від рук недобросовісних конкурентів, від розкрадань урожаю та техніки зловмисниками. Саме на мінімізацію цих ризиків спрямовані дії охоронців «Кратос».

Особливістю охорони полів, садів, ферм є необхідність постійного контролю величезних територій, які зазвичай не мають огорож. Найбільшу ефективність у таких умовах показує створення мобільних груп, які забезпечують регулярне патрулювання, як у світле, і у темний час доби.

Зазвичай охорона агропромислових комплексів відбувається у кілька етапів:

  • Охорона насіння та саджанців під час посівної.
  • Охорона безпеки врожаю до його дозрівання.
  • Охорона полів у період збирання культур.
  • Охорона сільськогосподарської техніки.
  • Супровід вантажів під час переміщення до складів, ангарів, елеваторів, вагової.
  • Охорона складів та сховищ з урожаєм, елеваторів.

Співробітники «Кратос» також готові надати послуги з фізичної охорони ферм та садів, послуги патрулювання великих сільськогосподарських угідь.

Як відбувається фізична охорона полів, садів та ферм

За бажанням замовника охорона земель сільськогосподарського призначення може стартувати з моменту підготовки ґрунту, посіву та підготовчих робіт. На кожному етапі забезпечення безпеки виконується за заздалегідь узгодженим планом. Для забезпечення максимального захисту охоронці можуть цілодобово перебувати у встановлених на території об'єкту постах охорони. Патрулювання може виконуватися тими самими силами або додатковими мобільними групами.

Охорона сільськогосподарської техніки та врожаю

Безпека контролюється на стадіях збирання врожаю, у процесі посівної кампанії, при транспортуванні зібраного врожаю до місць зберігання та відвантаження. Такий підхід значно зменшує ризики розкрадання та допомагає власнику бізнесу отримати максимальну рентабельність від вирощування сільськогосподарської продукції.

Застосування сучасних технічних виробів та впровадження останніх методик охорони сільськогосподарських земель дає змогу оптимізувати витрати, збільшити безпеку периметра. Ми пропонуємо не просто фізичну охорону сільськогосподарських підприємств, а й додаткові системи відеоспостереження.

Охоронні групи за бажанням замовника можуть бути оснащені новітньою технікою - тепловізорами для ефективного спостереження в темну пору доби, квадрокоптерами для швидкого моніторингу великих територій.

Замовляйте фізичну охорону угідь у «Кратос», забезпечте якісний захист урожаю, транспорту, посадкового матеріалу, ефективно стежте за роботою персоналу!

Часті запитання наших клієнтів:

Яка вартість охорони агропромислових комплексів?

На вартість впливає площа та тип угідь, наявність додаткових об'єктів, будівель та спецтехніки. Для кожного об'єкта вартість обчислюється в індивідуальному порядку.

Чи провадите охорону виноградників?

Так, охорона виноградників у Харківській області має свої особливості та є однією з послуг компанії «Кратос». Зв'яжіться з нашими менеджерами для обговорення деталей за телефоном (098) 166 26 01

Які гарантії ви надаєте?

Відповідальність компанії «Кратос» регулюється офіційним договором та передбачає матеріальну відповідальність.

замовити технічну охорону