Охорона шкіл, ліцеїв, дитячих садків

Охорона шкіл, ліцеїв, дитячих садків

Охорона дитячих навчальних закладів має велику відповідальність. Суть не лише в охороні майна, а й у захисті найціннішого життя.

Запобігаємо проникненню сторонніх на території шкіл, ліцеїв та дитячих садків. Охоронці Кратос відгукуються не лише на серйозні запитання, а й на дитячий плач. Рознімають обидві сторони у конфлікті та усувають конфлікт.

що включає послуга

Спочатку роботи оглядаємо територію, а після перевірки складаємо програму охорони обраного об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону

Наш досвід у цій сфері

Ліцей Професіонал
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона шкіл, ліцеїв, дитячих садків

 

Фізична охорона шкіл, ліцеїв, дитячих садків у Харкові

Забезпечення безпеки дітей – одне з важливих завдань сучасного суспільства. Питання організації та створення умов для надійної охорони освітніх закладів вимагає від адміністрації шкіл та дитячих садків достатнього опрацювання. Залучення некваліфікованих фахівців дозволить керівникам заощадити незначну частину коштів, але не забезпечить необхідний рівень безпеки, у разі реальної загрози така охорона лише посилить ситуацію через створену ілюзію захищеності об'єкта.Ми рекомендуємо не витрачати гроші даремно, а відразу звернутися до професіоналів. Компанія «Кратос» ретельно підбирає спеціалістів та гарантує високий рівень безпеки освітніх закладів.

Специфіка охорони дитячого садка

Педагогам дошкільних закладів досить складно контролювати зовнішню ситуацію на території, ділянці дитячого садка, у приймальній групі, саме тому охорона у дитсадках — обов'язкова умова елементарної безпеки.

Для того, щоб зрозуміти ступінь потенційних зовнішніх загроз, з боку незнайомців, достатньо подивитися новинний огляд ЗМІ за тиждень, в якому, безумовно, знайдеться місце інцидентам про порушення безпеки в освітніх закладах.

Діти занадто довірливі і можуть піти за дорослим заради отримання солодощів або іграшки. Такі дії можуть спричинити справжню трагедію. Для недопущення подібних ситуацій необхідно створити ефективну охорону дитячих установ, здатну передбачати небезпеку, що виникає, і запобігти її. Фахівці «Кратос» створюють пропусну систему в дитячих садках і суворо контролюють усіх осіб, що допускаються на територію. Вибираючи ОА «Кратос» як охорону дитячих садків, ви значно підвищуєте безпеку своїх дітей.

Фізична охорона приватної школи чи ліцею

Навчальний заклад потребує постійного дотримання порядку не лише відвідувачами, а й учнями. Організація охорони школи передбачає здійснення пропускного режиму, контроль за дотриманням учнів встановлених правил внутрішнього розпорядку.

Охоронці «Кратос» забезпечують дотримання порядку учасниками освітнього процесу та відвідувачами відповідно до локальних розпоряджень конкретної установи. Завдяки професійним знанням, завидній фізичній підготовці та високим комунікативним здібностям шкільні охоронці стають незамінними при забезпеченні безпеки дітей під час навчального процесу.

Охорона приватної школи передбачає такий самий алгоритм заходів безпеки, як і охорона бюджетної школи. Ми з однаковою відповідальністю ставимося до захисту дітей від можливих загроз у кожному освітньому закладі, незалежно від його форми власності.

Кратос – професійна охорона дитячих освітніх закладів

Охорона шкіл та дитячих садків вимагає не лише проведення зовнішніх процедур на об'єктах (обхід території, організація пропускного режиму, запобігання конфліктним ситуаціям та ін.), а й оформлення необхідної документації (журнал відвідувачів), моніторинг камер відеоспостереження. Такі заходи безпеки є необхідними та вимагають від фахівців чіткого дотримання інструкцій.

Компанія «Кратос» пропонує якісну охорону шкіл у Харкові та гарантує надійний захист освітньої установи від потенційних загроз.

Часті запитання наших клієнтів:

Навіщо потрібна охорона у школі?

Охорона ліцею чи школи – умова, без якої батькам неможливо бути спокійними за безпеку своїх дітей. Охоронець здатний попередити різні правопорушення, не допустити на територію сторонніх, попередити пронесення до школи заборонених предметів.

Як відбувається охорона у дитячому садку?

Охорона дитячого садка включає організацію заходів безпеки відповідно до локальних актів установи (паспорт безпеки, режим роботи, правила внутрішнього розпорядку та ін.). Основними заходами є: організація пропускного режиму, патрулювання території з метою виявлення потенційних загроз та підозрілих осіб.

Яка вартість охорони школи у Харкові?

Ціна послуги фізичної охорони залежить від особливостей установи, кількості охоронців та його обов'язків. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для Вас способом та отримайте оптимальну пропозицію.

замовити технічну охорону