досвід у різних сферах

Виправдовуємо довіру клієнтів із 2007 року. Охороняємо приватні та комерційні будівлі, території. Розробили гнучку систему охорони: підлаштовуємо основні принципи під конкретне завдання об’єкта, що охороняється.
Охорона дитячих навчальних закладів має велику відповідальність. Суть не лише в охороні майна, а й у захисті найціннішого життя.

Запобігаємо проникненню сторонніх на території шкіл, ліцеїв та дитячих садків. Охоронці Кратос відгукуються не лише на серйозні запитання, а й на дитячий плач. Рознімають обидві сторони у конфлікті та усувають конфлікт.
докладніше
Охороняємо майно там, де зберігають здоров'я.

Запобігаємо крадіжкам, не ліцензійному продажу продукції та безмежному проходу на території лікарні.

Охоронці патрулюють території вдень та вночі, контролюють кожен корпус на території об'єкта. Для посилення охорони організуємо контрольно-пропускний пункт та систему доступу СКУД.
докладніше
Охороняємо території та приміщення агропромислових комплексів. Запобігаємо крадіжкам технічного обладнання, продукції, псування природних ресурсів.

Контролюємо дії працівників на агропромислових комплексах: виконання робочого плану, санітарних норм.
Встановлюємо контрольно-пропускний пункт і формуємо команду охоронців.
докладніше
Охороняємо майно та території котеджних містечок та селищ. Організуємо контрольно-пропускний пункт і сформуємо команду для денної та нічної зміни.

Для посилення захисту майна працюємо у комплексі з технічною охороною: встановлюємо камери відеоспостереження та сигналізацію. Визначаємо методи захисту після огляду території міста. Підбираємо стратегію під завдання міста.
докладніше
Охороняємо майно кафе та ресторанів, щоб ті не втрачали прибутку, а заробляли.

Охоронці Кратос контролюють порядок на території об'єкта охорони: виводять бурхливих відвідувачів, доглядають дії персоналу, викривають «забудькуватих» заплатити.

В екстреному випадку охоронці викликають поліцію.
докладніше
Пограбування банку стало класикою оповідання. Завдання охорони — запобігти зламу, крадіжці цінностей і швидко зреагувати в екстреній ситуації.
Для посилення захисту у складі КРАТОС є група швидкого реагування. Працюємо в комплексі з технічною охороною: встановлюємо камери відеоспостереження, сигналізацію та тривожні кнопки.
докладніше
На будь-якому заході збирається натовп людей, а отже, підвищується ймовірність виникнення конфліктів. Окрім особистих розбірок, відвідувачі можуть розібрати майно організаторів.

Запобігаємо крадіжкам техніки та цінних речей.
Охоронці стримують конфліктуючих. У разі екстреної ситуації утихомирюють бунтарів до приїзду поліції.
докладніше
Охорона житлового комплексу складається не з консьєржа на вході, а побудована на системній роботі між командою.

Охоронці Кратос – надійні захисники. Їхні завдання: охороняти територію ЖК, не впускати сторонніх, стежити за порядком та цілодобово патрулювати прибудинкову територію.
Організуємо контрольно-пропускний пункт і сформуємо команду для денної та нічної зміни.
докладніше
Охоронець на території будинку знизить бажання влізти на об'єкт: дилетанти злякаються, а професіонали пошкодують про наміри.

На відміну від часу очікування спец. групи після спрацьованої сигналізації, охоронець моментально реагує, зупиняє злочинця та викликає поліцію.
докладніше
Будівельні об'єкти - самостійні та вразливі території, на яких знаходиться техніка та будматеріали. Бувають без огородження або закриті парканом «для галочки».

Формуємо команду захисників для будівельного об'єкту. Запобігають крадіжкам та захищають матеріальні цінності клієнта. Охоронці Кратос відповідають за безпеку будтехніки та контролюють дії персоналу.
докладніше
Охороняємо майно та продукцію на території ринків та торгових центрів.

На початку роботи оглядаємо територію, виявляємо особливості об'єкта та пропонуємо методи посилення захисту.

Запобігаємо розкраданню майна, усуваємо конфілікти між відвідувачами та стежимо за пожежною безпекою.
докладніше
Зазвичай склади знаходяться не в центрі міста і складаються з неміцних конструкцій, які грабіжники можуть зруйнувати, не привертаючи уваги. Охороняємо складські приміщення:

запобігаємо крадіжкам;
обмежуємо доступ сторонніх осіб на об’єкт;
контролюємо переміщення транспорту біля об’єкта;
усуваємо спалах на об’єкті.
докладніше
Охорона офісів та бізнес-центрів зменшує кількість порушень трудової дисципліни.

Пускають в офіс лише за перепустками або за списком відвідувачів.

Формуємо команду захисників для цілодобового контролю. Запобігаємо крадіжці майна офісу.
докладніше
Охороняємо підприємства різних масштабів та форм власності. Завдання — захистити майно та запобігти крадіжкам.

Охоронці Кратос цілодобово стежать за порядком та пожежною безпекою на території підприємства.

Вибудовуємо контрольно-пропускну систему на об'єкті: охоронець пускає тільки за перепустками або за списком відвідувачів.
докладніше
Залишити заявку

Кратос
Охорона
у Харкові

Чи є в Україні професійні охоронні агенції? Чи важко знайти гарного охоронця? Поставити вдома сигналізацію – це розкіш чи необхідність? Професіонали такого рівня, як охоронна агенція «Кратос», відповідають на ці запитання в Україні вже 10 років.

Послуги охорони для фізичних і юридичних осіб, професійний захист і безпека в Харкові та по всій Україні – ці охоронні послуги на українському ринку надає «Кратос». За цей час вони розробили власну систему підбору персоналу та роботи з клієнтом. Результатом багаторічного досвіду підбору найкращих охоронців, інкасаторів, керівників відділів, а також вивчення найкращих кадрових технологій стала поява професійної кадрової агенції «Кратос».

Приватна охорона – це необхідність, якщо у Вас є власність: будинок, квартира або бізнес, вважають у «Кратос». Коли своїх сил на захист не вистачає, на допомогу приходить охоронна агенція.

Що таке технічна охорона (пультова охорона)? Це охорона приватної та комерційної власності за допомогою охоронної сигналізації, відеоспостереження та систем контролю доступу. Об’єкт, що охороняється, постійно моніториться в режимі реального часу, а група швидкого реагування готова виїхати в момент найменшої небезпеки.

Група охоронних компаній «Кратос» розробила чітку структуру взаємодії своїх підрозділів. Охоронна фірма «Кратос» у своєму штаті має виключно висококваліфікованих співробітників з досвідом роботи в органах внутрішніх справ, спецслужбах і збройних силах України.

Професіонали охоронної агенції «Кратос» допоможуть у таких питаннях: фізична та технічна охорона, встановлення сигналізації, кнопка тривоги, особистий тілоохоронець, захист від крадіжки та злому, озброєна охорона, транспортування вантажів, охорона бізнесу, охорона приміщень, особиста охорона та багато іншого. Охоронні послуги надаються для всіх об’єктів: заводи та фабрики, торгово-розважальні комплекси, школи, лікарні, ювелірні магазини, банки та фінансові установи. Компанія «Кратос» також надає послуги охоронних агенцій для супроводу вантажів з різноманітними матеріальними цінностями у рамках законодавства України.

Агенція «Кратос» надає послуги з детекції брехні (перевірка на поліграфі). Висококласні фахівці проведуть розслідування за участю Ваших співробітників у разі виникнення позаштатних ситуацій. Як з’ясувати, що людина бреше? Фахівці компанії «Кратос» допоможуть не тільки з’ясувати, чи правду каже Вам людина, але й дізнатися про мотиви, за якими вона це робить.

Кадрова агенція з підбору персоналу, фірма з надання охоронних послуг і технічне охоронне бюро — це компанія «Кратос». Найкращий спосіб убезпечити життя Ваших близьких і співробітників – це довіритися професіоналам. Шукаєте надійних спеціалістів? Професіонали з «Кратос» надають послуги професійної охорони на підставі ліцензії на здійснення охоронної діяльності в Україні. Серед клієнтів «Кратос» є великі бізнесові структури, підприємства загальноукраїнського та міжнародного рівня.

замовити технічну охорону