Фізична охорона складів у Харкові

Фізична охорона складів у Харкові

Зазвичай склади знаходяться не в центрі міста і складаються з неміцних конструкцій, які грабіжники можуть зруйнувати, не привертаючи уваги. Охороняємо складські приміщення:

запобігаємо крадіжкам;
обмежуємо доступ сторонніх осіб на об’єкт;
контролюємо переміщення транспорту біля об’єкта;
усуваємо спалах на об’єкті.

Охороняємо складські приміщення:

Запобігаємо крадіжкам;

Обмежуємо доступ сторонніх на об'єкт;

Контролюємо переміщення транспорту біля об'єкта;

Усуваємо спалах на об'єкті.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Встановлюємо камери відеоспостереження.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

Склади Барабашова
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Фізична охорона складів у Харкові

Фізична охорона складів у Харкові

Охорона складських приміщень - це цілий комплекс заходів, що забезпечують збереження матеріальних цінностей, розташованих на зберіганні. Основними завданнями при цьому є:

 • запобігання крадіжкам та розкраданням;
 • обмеження доступу сторонніх осіб на об'єкт;
 • контроль переміщення транспорту біля об'єкта;

Принцип організації охорони складів

Без якісно організованої охорони складів ні територію, ні приміщення не можна вважати по-справжньому захищеними. Майно, що зберігається на складах, є ласим видобутком для зловмисників, тому організація якісної охорони є першочерговим завданням для власника чи орендаря складських площ. Накопичений досвід та професіоналізм співробітників «Кратос» дозволяє запропонувати Вам найкращі рішення щодо фізичної охорони складських комплексів.

Для організації якісної охоронної системи знадобиться:

 • Ознайомитись з товарами, що перебувають на складах та території;
 • Вивчити робочі графіки персоналу;
 • Ознайомитись з тими вимогами захисту та контролю, які організація вважає визначальними;
 • Вивчити логістику складів, а також характеристики цінностей, що зберігаються на них.

Далі із замовником послуги обумовлюються деталі функціонування фізичної охорони складу. Йдеться про графіки змін та особливості патрулювання, необхідність стаціонарних постів, контроль в'їзду/виїзду транспорту тощо.

Специфіка охорони складських приміщень

Організація охорони складів має особливості, т.к. існує низка факторів, що збільшують привабливість складських комплексів для потенційних злочинців:

 • Складські приміщення зазвичай розташовані далеко від центру міста або в промислових районах, на відстані від постів поліції та місць скупчення людей.
 • Як правило, складські комплекси займають велику площу територію.
 • Склад є закритим об'єктом, тому потребує організації контрольно-пропускних пунктів із перевіркою в'їзду-виїзду автотранспортних засобів, оглядом вантажів та контролем доступу сторонніх.
 • Часто складські приміщення мають стіни та огородження з неміцних матеріалів (наприклад, з легких металевих конструкцій), які можуть без особливих зусиль подолати.

Присутність на таких об'єктах фізичної охорони є головним фактором стримування для зловмисників.

Виходячи з перерахованих особливостей, охорона складу передбачає детальне вивчення всіх зовнішніх та внутрішніх факторів, потенційних уразливостей, які можуть вплинути на успішне забезпечення безпеки.

Послуги фізичної охорони складу від Кратос

Охоронна агенція «Кратос» сформує індивідуальну систему охорони складу з урахуванням Ваших вимог до рівня безпеки. При цьому також враховуються:

 • площа території, що охороняється;
 • специфіка роботи складського комплексу;
 • кількість співробітників;
 • вид товару, що зберігається;
 • архітектура приміщення та інженерно-технічні комунікації.

Послуги з охорони складів, що надаються компанією «Кратос», включають рекомендації щодо посилення безпеки об'єкта також за допомогою технічних засобів.

Чому замовити охорону складу у нас вигідно та надійно?

Щоб рівень безпеки на складах був максимальним, процедури забезпечення повинні бути гнучкими. Коригувати доводиться і схеми охорони, і графіки пересування периметром. Величезний досвід охорони складських комплексів команди «Кратос» дозволять оперативно зреагувати на злом та будь-яку спробу проникнення.

Охоронці регулярно тренуються, тому завдання екстреного реагування буде реалізовано на зразковому рівні. Для кожного охоронця буде розроблено алгоритм дій, у якому ефективність організованого охоронного режиму виявиться максимальною.

Часті запитання наших клієнтів

Які засоби захисту мають охорона?

Компанія оснастила охоронців найкращими спец. засобами та новітніми засобами захисту. Крім того, у їхньому розпорядженні знаходяться нові засоби для зв'язку із захищеними каналами комунікації.

Чи проводиться обстеження території складу перед взяттям під охорону?

Взяття складу (складського комплексу) під фізичну охорону передбачає обов'язковий попередній аналіз території, огорож, засобів технічної охорони.

Яка вартість фізичної охорони складу?

Ціна на забезпечення безпеки складів може розраховуватися як погодинно, і помісячно, вона залежить від багатьох чинників, тому кожного клієнта розраховується індивідуально. Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте нам: (098) 166 26 01

замовити технічну охорону