Охорона підприємств та заводів

Охорона підприємств та заводів

Охороняємо підприємства різних масштабів та форм власності. Завдання — захистити майно та запобігти крадіжкам.

Охоронці Кратос цілодобово стежать за порядком та пожежною безпекою на території підприємства.

Вибудовуємо контрольно-пропускну систему на об'єкті: охоронець пускає тільки за перепустками або за списком відвідувачів.

що включає послуга

Проведемо аудит території та складемо "Акт обстеження" - документ з докладним аналізом території. Пропонуємо та впроваджуємо методи посилення охорони на об'єкті.

Формуємо команду захисників для цілодобового контролю: денну та нічну зміни.

Фізична охорона

Підбираємо команду під об'єкт охорони.

Відеоспостереження

Устанавливаем камеры видеонаблюдения.

Комплекс послуг

Здійснюємо фізичну та технічну охорону.

Наш досвід у цій сфері

Володимир-Волинська птахофабрика
докладніше
Балаклійський молочний завод
докладніше
бутік ювелірних прикрас Nicole
докладніше
Транссистем інжиніринг
докладніше
Кар'єр
докладніше
Завод ХЗПТУ
докладніше
Ритуал
докладніше
у вас є питання?
Наші експерти з охорони із задоволенням розкажуть докладніше
обговорити з експертом
Охорона підприємств та заводів

Фізична охорона підприємств та заводів у Харкові

Фізична охорона підприємства – послуга, яка досить затребувана в Україні. Основні її завдання – забезпечення захисту майна та засобів виробництва підприємства від розкрадання, запобігання матеріальним збиткам.

Охорона об'єктів підприємства та виробництва ґрунтується на запобіжних заходах з метою припинення найменшої можливості несанкціонованих дій. Охоронці здійснюють контроль матеріальних цінностей, припиняють несанкціоноване вивезення майна підприємства, здійснюють цілодобовий обхід приміщень, патрулювання території об'єкта.

Приватна охорона заводу, фабрики, виробничого підприємства, яку надає служба «Кратос», дозволить знизити ризики втрати майна та документації для підприємств усіх форм власності.

Особливості охорони території підприємства

Нами здійснюється професійна організація охорони:

 • у приміщеннях підприємства;
 • на складах фабрики чи заводу;
 • при транспортуванні сировини та товарів підприємства;
 • на прилеглій території підприємства.

Зміст послуги з охорони підприємств залежить від місця розташування об'єкта, специфіки його роботи, поставок та відвантаження матеріалів та готової продукції, штату співробітників, наявності на його території інших організацій та багатьох інших факторів. Тому для кожного замовника формується індивідуальна система охорони з урахуванням його побажань до безпеки та всіх особливостей функціонування об'єкта.

Кожен співробітник охоронної агенції «Кратос» проходить спеціальну фізичну, психологічну та теоретичну підготовку, а також періодично вдосконалює свої професійні навички. Для того, щоб забезпечити оперативне реагування на порушення в зоні підприємства, що охороняється, пости оснащують надійною технікою, а охоронців – спеціалізованими засобами захисту. В охоронному агентстві «Кратос» якість роботи та дисципліна кожного співробітника жорстко контролюється вищим керівництвом.

Специфіка фізичної охорони заводу

На промислових об'єктах, що випускають продукцію, грамотна організація охорони є важливим складником успішної діяльності. Повинні бути створені фізичні посади, які контролюють прохід на підприємство співробітників, в'їзд/виїзд транспортних засобів. Технічні засоби не замінять оцінку ситуацій професійним охоронцем. Пропускний режим, який контролює приватна охорона підприємства, дозволить забезпечити безпеку, перевірку наступних моментів:

 • відповідність пропуску особи співробітника, відвідувача заводу;
 • попередити занесення на підприємство заборонених речей;
 • виключити прихований винос та вивіз майна заводу;
 • дотримання усередині об'єктного режиму;
 • перевіряти візуально ввезення/вивіз матеріалів, виробів, їх відповідність дозвільним документам;
 • виконувати фізичний контроль периметра заводу щодо несанкціонованого проникнення, переміщення матеріальних цінностей і засобів виробництва.

Замовити фізичну охорону об'єктів виробництва у Харкові

Правильна організація охорони та безпеки на підприємстві неможлива без професіоналів у цій сфері діяльності. Спеціалізована компанія «Кратос» — приватна охоронна агенція, яка надає об'єктам промисловості повний спектр захисних заходів, патрулювання та контроль доступу на територію заводу, підприємства. Співробітниками ЧОП здійснюється організація охорони на виробництві, території заводу з плануванням та розробкою захисних заходів.

Клієнти зможуть замовити фізичну охорону об'єкта у повному обсязі або необхідних для забезпечення безпеки заходів. Професійні «Кратос» мають великий досвід охорони промислових об'єктів та надають такі послуги фізичної охорони:

 • патрулювання території;
 • контроль виробничих приміщень;
 • чергування співробітників на посадах;
 • охорона персоналу та обладнання.

Замовник зможе скористатися повним спектром послуг або окремими необхідними йому охоронними заходами.

Часті запитання наших клієнтів:

Як проводиться аудит території підприємства?

Фахівці відвідують об'єкт. Оцінюється поточна організація охорони, захищеність периметра огорожею, обладнання постів, доступні технічні засоби охорони. Виявляються усі слабкі місця, недоробки. Замовнику надається звіт, рекомендації щодо організації безпеки території.

Чи можете ви охороняти державні підприємства?

Компанія «Кратос» неодноразово вигравала тендери на охорону об'єктів державної та комунальної власності. Зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом обговорення деталей співробітництва.

Як оцінюється вартість охорони підприємства?

Вартість розраховується залежно від особливостей об'єкта, його розміру, необхідні його якісної охорони ресурсів.

замовити технічну охорону